NJË OAZ ÇLODHJEJE DHE FRESKIE

Pishina, një nga destinacionet e preferuara për ditën e nxehta, por jo vetëm sepse veranda ju ofron një pamje magjepsëse për të kaluar disa orë në qetësinë që të ofron ambienti dhe nën shoqërinë e verërave të mrekullueshme.

QETËSI & RELAKS

I rrethuar nga gjelbërimi dhe me pamje nga liqeni është vendi ideal për t`u qetësuar

SUMMER PARTY

Muzikë dhe këngëtarë të njohur që i japin akoma më shumë adrenalinë festave

BAR & KOKTEJE

Për ata që duan të shijojnë një pije dhe koktejet e veçanta ofrohet një kënd i dedikuar

KATERING

Ushqime të shëndetshme dhe super të shijshme, gjithçka që të plotësojë kërkesat tuaja

Dëshironi të organizoni evente në ambientet e pishinës? Mund të na kontaktoni në +355 (0) 69 997 7779

Për rezervime për evente të ndryshme duke shfrytëzuar ambientet e pishinë ju mund të na kontaktoni edhe nëpërmjet adresës tonë elektronike duke na dhënë edhe specifikimet e nevojshme

TOP